Interesse om deel uit te maken van ons team?

U mag steeds een spontane sollicitatiebrief (met cv) doorsturen naar: severine@precon.be.
En wie weet maak jij binnenkort wel deel uit van ons team!

1. Bestelling plaatsen:

2. Vertegenwoordiger Gent: 

Nele De Sutter
Nele@precon.be

GSM: 0475/41.27.23

3. Vertegenwoordiger buiten Gent: 

Aaike Hoedt

aaike@precon.be

GSM: 0478/17.62.94

4. Bedrijfsleider & aankoopverantwoordelijke:

Sam Van Loocke

sam@precon.be

5. Bedrijfsleidster & Boekhouding:

Séverine Baute

boekhouding@precon.be

6. Assistent zaakvoerder:

Yves De Cooman

yves@precon.be

7. Verantwoordelijke cash & carry:

Carine Deconinck

carine@precon.be

8. Verantwoordelijke magazijn :

Chris Paternoster
chris@precon.be

TEL: 09/225.48.55

Openingsuren

Nu open !

Maandag

08:00 - 17:30

Dinsdag

08:00 - 17:30

Woensdag

08:00 - 17:30

Donderdag

08:00 - 17:30

Vrijdag

08:00 - 17:30

Zaterdag

08:00 - 15.00

Zondag

Gesloten

Vanaf heden doorlopend open!

Contactformulier

Bedankt voor uw bericht!

Diepvries Badeco

NV PRECON GENT

Precon, uw groothandel in voeding voor uw horecazaak!