Interesse om deel uit te maken van ons team?

U mag steeds een spontane sollicitatiebrief (met cv) doorsturen naar: severine@precon.be.
En wie weet maak jij binnenkort wel deel uit van ons team!

1. Bestelling plaatsen:

bestelling@precon.be

FAX: 09/233.07.11

2. Verkoop binnendienst:

3. Vertegenwoordiger Gent

Bart Van Moerkerke
bart@precon.be 

GSM: 0473/26.38.38

4. Vertegenwoordiger buiten Gent

Sam Van Loocke
sam@precon.be

GSM: 0468/27.04.74

5. Bedrijfsleider & aankoopverantwoordelijke

Luc Baute

luc@precon.be

6. Boekhouding

Séverine Baute

boekhouding@precon.be

7. Verantwoordelijke cash & carry

Carine Deconinck

carine@precon.be

8. Verantwoordelijke magazijn

Chris Paternoster
chris@precon.be

TEL: 09/225.48.55

Openingsuren

 Nu open !

Maandag 08:00 - 17:30

Dinsdag 08:00 - 17:30

Woensdag 08:00 - 17:30

Donderdag 08:00 - 17:30

Vrijdag 08:00 - 17:30

Zaterdag 08:00 - 15:00

Zondag Gesloten

Vanaf heden doorlopend open!

Contactformulier

Diepvries Badeco

Precon/Diepvries Badeco nv

Precon, uw groothandel in voeding voor uw horecazaak!