!! Opgelet : Morgen (Zaterdag 15/08) : GESLOTEN !!


Cash & Carry extra OPEN : Zondag 16/08 van 9.00u - 12.00u

Interesse om deel uit te maken van ons team?

U mag steeds een spontane sollicitatiebrief (met cv) doorsturen naar: severine@precon.be.
En wie weet maak jij binnenkort wel deel uit van ons team!


1. Bestelling plaatsen:

2. Vertegenwoordiger Gent: 

Sam Van Loocke
sam@precon.be

GSM: 0468/27.04.74

3. Vertegenwoordigers buiten Gent: 

Aaike Hoedt

aaike@precon.be

GSM: 0478/17.62.94

Sam Van Loocke
sam@precon.be

GSM: 0468/27.04.74

4. Bedrijfsleider & aankoopverantwoordelijke:

Luc Baute

luc@precon.be

Sam Van Loocke

sam@precon.be

5. Bedrijfsleidster & Boekhouding:

Séverine Baute

boekhouding@precon.be

6. Assistent zaakvoerder:

Yves De Cooman
yves@precon.be

7. Verantwoordelijke cash & carry:

Carine Deconinck

carine@precon.be

8. Verantwoordelijke magazijn :

Chris Paternoster
chris@precon.be

TEL: 09/225.48.55

Openingsuren

 Nu open !

Maandag 08:00 - 17:30

Dinsdag 08:00 - 17:30

Woensdag 08:00 - 17:30

Donderdag 08:00 - 17:30

Vrijdag 08:00 - 17:30

Zaterdag 08:00 - 15:00

Zondag Gesloten

Vanaf heden doorlopend open!

Contactformulier

Diepvries Badeco

nv Precon gent

Precon, uw groothandel in voeding voor uw horecazaak!